درباره ما

گروه صنعتی آزمون با تأسیس درسال 1362 و با استعانت از خداوند متعال در حال حاضر به عنوان بزرگترین طراح و تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی در داخل کشور بر اساس استاندارد‌های بین‌المللی ASTM, EN, BS, AASHTO, DIN و استاندارد ملی ISIRI در بخش مصالح ساختمانی می‌باشد که اکنون تحت نام شرکت آزمون ساز مبنا به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
در حال حاضر آزمون در مجموعه کارخانه های خود به مساحت 2500 متر مربع و با همکاری 80 پرسنل مجرب کلیه نیازمندی‌های مهندسین مشاور، آزمایشگاه‌های فنی و مکانیک خاک، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، کارخانه‌های تولید کننده مصالح ساختمانی، مؤسسات تحقیقاتی و … را به کاملترین نحو ممکن تأمین نموده و به عنوان یک نهاد کاملا ایرانی با افتخار اعلام می‌کند که تولید کلیه تجهیزات، بر پایه دستاورد‌های علمی مهندسان ایرانی بوده و در این راستا گام بزرگی در جهت استقلال ایران برداشته است.

آزمون با استفاده از کادر مهندسان الکترونیک و برنامه نویسان خود راه‌حل‌های جدیدی برای اتوماسیون نرم افزار و سخت افزارهای آزمایشگاهی ارائه داده است و این خدمات را با دانش بومی با بالاترین کیفیت و دقت ارائه می‌نماید.
شرکت آزمون ساز مبنا اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از شرکت Tuv Nord آلمان در حوزه تولید تجهیزات آزمایشگاهی است که مهمترین هدف خود را در سال‌های اخیر ارتقا کیفیت محصولات و انطباق هر چه بیشتر آنها با استاندارد های بین المللی و ملی قرار داده است. این هدف گذاری در راستای کسب هرچه بیشتر رضایت‌مندی مشتریان و مصرف کنندگان می‌باشد.
آزمون در سال 1393به عنوان اولین تولید کننده تجهیزات آزمایشگاه مصالح ساختمانی و عمران موفق به اخذ عنوان دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین گواهینامه توانمندی فناورانه از سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران و وزارت علوم، تحقيقات و فناوری شده است.
آزمون در سالیان گذشته هم راستا با فعالیت خود در صنعت ساختمان و عمران ایران موفق به دریافت ده ها تندیس و لوح تقدیر از انجمن بتن ایران، مرکز تحقیقات بتن ایران و بسیاری از دانشگاه‌ها و مراکز علمی ایران زمین گشته است، اما ما معتقدیم که اعتماد جامعه مهندسان کشور عزیزمان و پشتیبانی آنها از تولیدات این شرکت بزرگترین مدال و دستاورد ما و مهم ترین دلیل موفقیت ماست.

keyboard_arrow_up